Mockup Image

شرکت صنایع ریخته گری سهند آذرین

با تکیه بر پیشینه 35 ساله موسسان خود در زمینه ریخته گری در سال 1380 تاسیس شد. هدف اصلی از راه اندازی این واحد صنعتی ، تولید انواع قطعات چدنی مورد استفاده در صنعت خودرو ، صنعت تراکتور سازی ، صنایع ریلی ، صنایع آب و فاضلاب و نیز سایر صنایع مرتبط بود که برای نیل به این هدف با استفاده از تکنولوژی های جدید مانند کوره های القائی و سیستم های آزمایشی ازجمله دستگاه آنالیز شیمیایی در زمینی به مساحت 14000 متر مربع و با ظرفیت 2000 تن در سال تاسیس شد.

با توجه به اینکه فقدان یک واحد ریخته گری مکانیزه و اتوماتیک در منطقه شمال غرب کشور برای پاسخگویی به نیاز روز افزون صنایع منطقه بشدت احساس می شد. موسسان مجموعه سهند آذرین در سال 1385 تصمیم به راه اندازی خط اتوماتیک ریخته گری در این واحد گرفتند که عملیات اجرایی این طرح 10000 تنی در سال 1386 آغاز و هم اکنون با بهره گیری از پیشرفته ترین امکانات در مدار تولید قرار گرفته است.

زمینه های فعالیت:

صنعت خودرو:کیفیت کلید واژه ورود به صنعت قطعه سازی خودرو است . شرکت صنایع ریخته گری سهند آذرین با تکیه بر تکنلوژی پیشرفته و پرسنل کارآزموده قدم های آغازین حضور دراین شاخه را طی نموده و در مسیری گام بر می دارد که به زودی به یکی از تامین کنندگان اصلی ریخته قطعات خودرو در شمالغرب کشور تبدیل شود.

 

تراکتور و ماشین آلات کشاورزی :شرکت صنایع ریخته گری سهند آذرین با استفاده از توانائی های فنی خود بخش قابل توجهی از قطعات مورد نیاز شرکتهای تولید کننده قطعات تراکتور را تولید کرده و یکی از تامین کنندگان اصلی نیازهای این بخش از صنایع کشور می باشد.

خودروهای تجاری: باتوجه به حضور شرکتهای مادر در منطقه، که از دیر باز در بازارهای بین المللی حضور فعال داشته اند، شرکت سهند آذرین موفقیت های بسیاری در تامین قطعات مورد استفاده در این صنایع و نیز تامین قطعات یدکی مورد نیاز بدست آورده است.

صنایع ریلی:شرکت صنایع ریخته گری سهند آذرین قطعات صنایع ریلی را با توجه به استاندارد های این صنعت در دست تولید دارد و از پیشگامان داخلی سازی تولید برخی قطعات حساس این صنعت می باشد.

صنایع آب و برق:تامین قطعات مورد نیاز صنایع آب و برق ، نیازمند حصول سطح بالایی از اطمینان به کیفیت قطعات است و مجموعه سهند آذرین توانسته است به نحو مطلوبی اعتماد و اطمینان مشتریان خود را در این زمینه کسب نماید وگستره وسیعی از قطعات مورد نیاز این صنایع را دربازه وزنی وسیعی تامین نماید.

کارگاه ذوب با بهره گیری از کوره القایی دو قلو با ظرفیت مجموع 6 تن و ذوب دهی 4/2 تن در ساعت و با توان الکتریکی 2 مگاوات و استفاده از بهترین نوع ضایعات ، ذوب مورد نیاز خط اتوماتیک را با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان تامین نماید.

خط تولید اتوماتیک:

در این خط ، عملیات قالبگیری با استفاده از ماسه تر توسط ماشین های پیشرفته قالبگیری صورت پذیرفته و عملیات ذوب ریزی نیز پس از تهیه ذوب در 2 کوره القائی به ظرفیت 3 تن ، توسط دستگاه ذوب ریز اتوماتیک انجام می پذیرد.

همچنین تهیه ماسه مورد نیاز این خط توسط یک مدار تهیه ماسه تر مکانیزه واتوماتیک صورت می گیرد.

ماهیچه های مصرفی این خط توسط 3 دستگاه ماهیچه ساز Cold Box تامین می شود.

در پایان عمایات تولید در هر کدام از خطوط ، محصول عملیات به واحد عملیات نهایی ارسال شده و پس از انجام مراحل شات بلاست و سنگ زنی تحویل مشتری می گردد.

تبریز – شهرک شهید سلیمی – 45 متری دوم – بلوک 37/3 قطعه سوم

تلفن : 7-4328294 (0412)     فکس : 4328295 (0412)

Add: no.3 – second 45m lane – salami industrial zone – azarshahr road – Tabriz – iran

Tel: +98 412 4328294-7                     Fax : +98 412 4328295

www.sahandazarrin.com